Menu Zamknij

Serwis – oferta skrojona na miarę

Niezależnie, czy twoja maszyna jest leciwa, czy właśnie opuściła mury fabryki, regularny i dokładny serwis to podstawa. Doskonale to rozumiemy, dlatego serwis jest naszą podstawową działalnością. W naszej ofercie znajduje się:

  • serwis CAT
  • serwis Deutz
  • serwis Perkins
  • serwis Cummins
Serwis i Naprawa

Jako Motorserwis na co dzień zajmujemy się naprawą i serwisem wybranych marek, oferując najwyższej jakości obsługę urządzeń i maszyn przemysłowych. Dzięki zawężeniu naszej oferty wyłącznie do niektórych producentów nasi pracownicy są wysoko wyspecjalizowani, zarówno w kwestiach technicznych, jak i w praktyce warsztatowej.

Dokonywany przez doświadczonych diagnostów. Z pewnością będą oni w stanie pomóc ci rozwiązać problemy, które doskwierają Twojej maszynie. Serwis koparek, również w naszej ofercie nie ogranicza się tylko do diagnostyki silnika, ale również obejmuje ocenę stanu napędu łyżki, łańcuchów i związanych z nimi elementów. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie wyczerpuje to całkowicie zapotrzebowania na rynku, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę również o serwis silników caterpillar, z czasem doszedł do niego serwis silników MAN, a ostatnio również serwis silników JCB.

Naprawy – kolejny niezbędny krok

Niestety, jak to często w życiu bywa, na samym serwisie nie zawsze się kończy. Czasem potrzeba jest również naprawa. Dlatego nasze usługi to nie tylko serwis CAT, ale i naprawa CAT. Naszym działem jest również naprawa Perkins (po uprzednim serwis Perkins), naprawa Cummins (poprzedzona przez serwis Cummins), naprawa Deutz (tu również jest serwis Deutz) oraz naprawa JCB (niestety oferujemy dodatkowo wyłącznie serwis silników JCB).

Naprawa I Serwis

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Stopień komplikacji urządzeń przemysłowych z każdym rokiem się zwiększa. Serwis silników MAN, podobnie jak naprawa JCB wymaga dostępu do fachowej literatury serwisowej, serwis silników caterpillar dostępu do oprogramowania sterującego, serwis Deutz i naprawa Deutz stosowania wyłącznie oryginalnych podzespołów. Z kolei zespół, którego specjalizacją jest naprawa Cummins i naprawa CAT wykorzystuje nietypowe klucze, typowe dla marki. W ostatnich latach nawet naprawa koparek się skomplikowała, przez użycie większej ilości elektroniki. Jedynie naprawa Perkins i opartych na nich rozwiązań nadal pozostaje relatywnie prosta.