Menu Zamknij

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Nasza firma rozumie oczekiwania i wymagania, jakie stawia dzisiaj branża użytkowników maszyn przemysłowych przed służbami serwisowymi. Ogrom realizowanych obecnie na rynku przedsięwzięć modernizacyjnych i remontów oraz towarzysząca temu presja ze strony inwestorów, wymusza na wykonawcach ciągłość pracy. Olbrzymi zakres zadań inwestycyjnych odbywa się przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu i różnego rodzaju urządzeń, dlatego też konieczna jest nieustanna ich konserwacja i serwisowanie. Mamy świadomość, że wykonawcy mają ograniczony czas i możliwości kosztownego transportu sprzętu do punktów naprawczych bądź, ze względu na gabaryty i specyfikę niektórych maszyn, bywa to praktycznie niewykonalne. Mobilny serwis maszyn budowlanych, jaki prowadzimy, rozumie wyzwania dzisiejszego rynku, działa sprawnie i solidnie.

Serwis Budowlany
Mobilny Serwis

Motor Serwis to profesjonalny, wyspecjalizowany i kompleksowy serwis mobilny maszyn budowlanych, który zajmuje się naprawą, konserwacją i czynnościami serwisowymi sprzętu na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rzetelności w zakresie świadczonych usług, nasza firma cieszy się uznaniem i renomą wśród sporej liczby przedsiębiorstw i zakładów. Naszą kadrę serwisantów stanowi zgrany zespół specjalistów, który z pasją, zaangażowaniem i cierpliwością podchodzi do każdego zlecenia. Firmowi serwisanci są czynnymi uczestnikami różnych szkoleń i chętnie zgłębiają wszelkie branżowe nowinki, a także zagadnienia z obszaru konstrukcji maszyn, co w efekcie przekłada się na wysoką skuteczność działania/napraw. Nasz serwis mobilny maszyn budowlanych z przyjemnością służy konsultacją na bazie posiadanej bogatej fachowej wiedzy, jaką nabyliśmy w trakcie wielu lat praktycznych doświadczeń. W ramach naszej szerokiej specjalizacji, z chęcią podejmiemy się wyzwań w zakresie przywrócenia do pełnej sprawności silników i mechanizmów CAT, Volvo Penta, Perkins, Deutz, JCB czy Cummins.

Do każdego zadania i przygotowania oferty cenowej podchodzimy indywidualnie, po zapoznaniu się i zdiagnozowaniu konkretnego problemu oraz zakresu naprawy. Firma Motor Serwis dysponuje profesjonalnym i niezawodnym osprzętem do diagnostyki, jak również naprawy maszyn. Wszelkie zlecenia staramy się realizować bez zbędnej zwłoki, mając na uwadze uciążliwości związane z przestojem sprzętu na budowie, w gospodarstwie rolnym czy w zakładzie produkcyjnym. Na wszystkie usługi, jakie świadczy nasz mobilny serwis maszyn budowlanych, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji

Mobilny Serwis Maszyn Budowlanych